Akadémia Mateja Tótha

Naša škola  vytrvalo bojovala o získanie grantu športovej akadémie Mateja Tótha, čo sa nám nakoniec aj podarilo. V tomto školskom roku sme v mesiaci október začali s trénovaním našich 20 žiakov pod trénerským vedením pani zástupkyne Harviľákovej a pána učiteľa Baníka. Tréningový proces v akadémii stojí na troch pilieroch: športový tréning, vývojová kineziológia a psychologická príprava. Každý tréning má presne stanovený obsah a cieľ, ktorý tréner realizuje 2x do týždňa v hodinovom rozpätí.

Dnešný deň bol pre našich trénujúcich žiakov obohatený slávnostným odovzdávaním grantu, aj keď nie za prítomnosti Mateja Tótha, ale jeho vedením riaditeľkou akadémie pani Máriou Bedlekovou. Odovzdávanie grantu bolo spestrené športovou aktivitou hry Kinball v podaní žiakov 4. ročníka a za prítomnosti trénujúcich žiakov.

Ďakujeme veľmi pekne.