Aj tento školský rok sme každý mesiac súťažili o Hviezdu mesiaca. A odmenou pre triedy, ktoré získali tento školský titul viackrát bol výlet v závere školského roka. Naša trasa nebola ďaleko, ba ani blízko. V krásnom Čermeľskom údolí nás čakala cesta historickou úzkorozchodnou železnicou - vláčikom Danka, ktorá nás doviedla do vytúženého cieľa do rekreačného areálu Alpínka. Tam sme nahliadli do kultúry a zvykov severoamerických indiánov v Údoli Manituov. Pri vstupe do areálu nás milo privítali animátori v indiánskych kostýmoch. V teepee stanoch bol pre nás pripravený bohatý program - výroba indiánskych čeleniek, šípov, hod lukom, maľovanie na tvár indiánskych motívov a indiánsky tanec. Po bohatom programe všetka radosť sa zdvojnásobila športovými atrakciami v podobe preliezok, šmýkačiek a pd. Nechýbali ani nákupy suvenírov, odmena v podobe zmrzliny a šťastný návrat domov.
Bolo nám super a o rok sa tešíme znova.