31. máj je vyhlásený Svetovou zdravotníckou organizáciou za Svetový deň bez tabaku.
Do dňa bez tabaku sa zapojili všetci žiaci. Spoločne s učiteľmi sa rozprávali o negatívnych vplyvoch fajčenia a vytvorili návrhy na vlastnú poštovú známku odmietajúcu tabak a fajčenie okolo nás. Chráňme si zdravie a bojujme proti fajčeniu!
