Aj v mesiaci máj sa žiaci všetkých tried snažili získať čo najviac bodov, aby mohli nosiť po celý mesiac pripnuté hviezdičky. To však môže len jedna trieda, ktorá má najlepšiu dochádzku, čistotu triedy a v neposlednom rade aj slušné správanie. V máji sme mali na našej škole aj dopravnú súťaž „Na bicykli bezpečne“. Triedy, ktoré sa umiestnili na prvých troch miestach, získali body aj do Hviezdy mesiaca.
V mesiaci máj si titul „Hviezda mesiaca“ obhájili žiaci I.A, ktorým blahoželáme.
