V piatok popoludní si žiaci navštevujúci školský klub vyskúšali ako by sa mali správať v cukrárni.
Po teoretickej časti ktorú im vysvetlila pani vychovávateľka, v školskej jedálni popíjali čaj a jedli sladké pečivo.
Príjemnú atmosféru navodilo aj počúvanie melodických pesničiek. Bolo to príjemné popolunie.
