Dnes sme začínali školský deň veselo, zdravo a hravo. Našu školu navštivili - spevák hudobnej skupiny AYA Boris Lettrich spolu so svojimi kolegami Paľom Verčákom a Peťom Mihálom
Multimediálne hudobné predstavenie, ktoré sa veku primeranými hudobnými a výrazovými prostriedkami zaoberalo klesajúcou pohybovou aktivitou našich detí. Poukazali na možné vážne zdravotné problémy, ktoré nezdravý životný štýl v neskoršom veku môže spôsobovať. Hovorili o tom, že pri športe a pravidelnom pohybe v prírode sa utvárajú zdravé návyky. Sedavý spôsob života s mobilom v ruke, nedostatok pohybu,ale aj nezdravé stravovacie návyky boli veselo pranierované vtipnými textami pesničiek. Na konci každého príhovoru bol pozitívny príklad, ktorý bol nenásilným návodom na prežitie každého dňa s úsmevomna tvári, s kamarátmi a hlavne v pohybe. A to všetko v duchu hesla hravo – zdravo.
Ďakujeme agentúre LETart za kvalitný koncert a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.